Üsküdar Vaillant Servisi Telif

Ferroli Kombiden Su Akıyor

Ferroli kombi kombide su akıtma sorununu yaşamayı hiç istemezler. Sıkça duyduğumuz sorundur su akıntısı. Peki Ferroli kombi neden su akıtır? Kombinin su akıtmasının bir değil birçok sebebi vardır. Bu sebepler nelerdir bununla ilgi sizlere bilgiler vereceğiz. Bu amaçla da sayfamızı oluşturmuş bulunuyoruz. Kısacası Ferroli Kombiden Su Akıyor sorununda merak ettiğiniz her bilgiye ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Ferroli kombinin su damlatma videosunu da isterseniz izleyerek bilgiler alabilirsiniz.

İlk olarak kontrol etmeniz gereken suyun nereden geldiğidir. Ferroli Kombiden Su Akıyor sorununda su kombinin içinden mi geliyor yoksa kombinin alt tarafındaki borulardan mı geliyor ilk olarak bunu tespit etmeniz gerekmektedir. Su borulardan geliyor ise bir Ferroli Kombi Servisi‘nden değil tesisatçıdan yardım istemelisiniz. Su kombinin altından geliyorsa ikinci olarak doldurma musluğunu kontrol etmelisiniz açık mı kapalı mı diye… Doldurma musluğu açık ise kombiniz su akıtır.  Doldurma vanası kombiye su basarken kırılmışsa kombi yine su akıtır ve değişimi gerekmektedir bunun yanı sıra doldurma vanası kapalı olmasına rağmen hala Ferroli kombinizden su akıyorsa arıza var demektir. Ferroli Kombide bulunan ve arızalanmış olabilecek parçalar;  genleşme tankı, ana eşanjör ve plaka eşanjör bu parçalardan biri veya bir kaçı delinmiş, kırılmış ve çatlamış olabilir. Hava prujörünün ağzı pislik dolmuş, genleşme tankının havası az, bütün hava bitmiş ve tankın içerisinde su dolmuş olabilir. Ayrıca kombinin içinde bulunan emniyet ventili arızalanmış ve fazla suyu tahliye ediyor olabilir.

kombiden-su-akiyor

kombimden sular geliyor

Böyle bir sorunda sizin yapabileceğiniz tek işlem kombinin alt kısmında bulunan borulardan sağdan ikincisinin üstündeki vanayı kapatıp işinde uzman servis ekibini çağırmaktır. Bu işlemi yaptıktan yaklaşık 15 dakika sonra suyun akması duracaktır fakat bu servis ekibi gelene kadar geçici bir önlemdir. Uzman bakım ve onarım servis ekibi arızanıza müdahale edip sizi Ferroli Kombiden Su Akıyor sorunundan kurtaracaktır. Bu nedenle de Ferroli Servisi‘ne ulaşmayı ihmal etmeyiniz.

 

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang