Üsküdar Vaillant Servisi Telif

Ferroli Kombi Barı Yükseliyor

Kış dönemlerine kombi arızaları sıklıkla yaşanabilir bu da sizleri zor durumda bırakabilir. Mesela kombide basıncın kendiliğinden yükselmesi durumu tüketici açısından sıkıntılıdır. Ferroli kombi basıncı neden yükselir bu sorunuza yanıt arıyorsanız sizleri yazımızı okumaya davet ediyoruz. Kombi basıncı eğer kendi kendine yükseliyorsa bunun bir sebebi olmalıdır. Ferroli Kombi Barı Yükseliyor konusunda dilerseniz hemen Ferroli Kombi Servisi olarak sizlere bilgileri sunalım.

Dilerseniz Ferroli kombi basıncı yükseliyor videosunu da izleyebilirsiniz.

 

Ferroli Kombi Barı Yükseliyor olmasına neden olan en önemli parça doldurma musluğudur. Tüketicilerimiz kombisinin barının azaldığını gördüğünde kombiye su basmak için doldurma musluğunu açmaktadır. Açılan doldurma musluğu su basım işleminden sonra kapatılmamakta veya açık unutulmaktadır. Bu nedenle de doldurma musluğunun açık kalması sebebi ile Ferroli kombideki basınç değeri giderek artmakta yani Ferroli kombide basınç yükselme sorununu meydana getirmektedir. Veya doldurma musluğu kırıldı ise ya da arızalandı ise bu durumda da kombinin barında ilerleme olabilir. Doldurma musluğu eğer açık unutulmuş ya da açık bırakılmış ise tüketici musluğu kapatmalıdır. Kapanan musluk sonrasında basınç yükselme sorunu da bir nevi çözümlenmiş olabilir. Yalnız doldurma musluğu açık kalmamış kırılmış ya da arızalanmış ise bu durumda tüketici olarak hiçbir müdahaleyi gerçekleştiremezsiniz. Yani servis çağırmalısınız. Sorun yalnızca doldurma musluğu ile alakalı da olmayabilir. Mesela kombinin plaka eşanjöründe sorun varsa basınç yükselebilir. Bu sebeple de bu durumda servis ekipleri eşanjör kontrolü de yapar. Sorun hangi parçada ise sizleri zaten tespit sonrasında ekip bilgilendirir. Ferroli Kombi Barı Yükseliyor durumunda yaşanan bir diğer durum da şu olmaktadır:

ferroli-kombi-bari-artiyor

kombi basinci kendiliginden yukseliyor

Kombi kullanıldığında basınçta ilerleme olur kullanılmadığında olmaz. Bu duruma sebep de genleşme tankının havasının ya eksik olması yada genleşme tankının delik olmasıdır. Ferroli Kombi Barı Yükseliyor durumlarında da servis müdahalesi gerekir. Yani sizler de kombi barında yükselme olmasından şikayetçiyseniz çözüm için Ferroli Servisi numarasını arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

 

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang