Arçelik Klima Montaj

Arçelik Klima Montaj

Arçelik Klima Montaj  ailesi olarak evinizin kışın sımsıcak yazında serin ve ferah bir ortam olması için teknolojiyi yakından takip ederek yenilikleri sizlerle paylaşıyoruz. Her  marka klimalarınızı kurmadan ya da bakımını yapmadan önce sizlere gerekli bilgileri yapılacak işlemleri içeren bir ön çalışma yapıyoruz.

     Bu çalışmayı yaparken de klimanın bulunduğu ortamı, toplam ısıtacağı ya da serinleteceği alanı, önünde ya da çevresinde oluşacak engelleri, yapılacak işlemlerin her kademesinde kullanılacak malzemelerin kalitesini sizlerle paylaşıyoruz. 

Arçelik Klima Montaj için yapılacak tüm çalışmalarda en uygun fiyat en yüksek fayda mantığı ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini ön planda tutuyoruz. Çünkü biliyoruz ki en iyi reklamı yapılan işten mutlu ve kârlı çıkan müşterimiz yapacaktır. Biz işimizin gerektirdiği tüm incelikleri hem malzeme alımlarında hem de alınan bu malzemelerin kullanımında hep verimliliğinizi düşünürüz. 

Arçelik Klima Montaj Yapılırken mutlaka siz sizin için de güvenin çok önemli olduğunu biliyoruz. Dolayısı ile çalışma ekibimizi seçerken ve sizlere yollarken çok hassas davranıyoruz. Sonuçta kendi evimiz ya da iş yerimiz için düşündüğümüz her şeyi müşterilerimiz içinde düşünmek zorundayız. İşini en iyi bilen ve duyarlılık sahibi uzman kadromuzla hem için rahat edecek hem de bütçeniz rahat edecek. 

  Arçelik Klima Montaj olarak bizim için en önemli olan diğer bir kavramda “ulaşılabilirliktir”. Gün içinde ortaya çıkan arızalara anında müdahale ederek sorunu hemen çözüyoruz. Mesai saatleri dışında oluşan arızalarda ise bizlere ulaşarak arızayı bildirerek randevu alarak mesai saatlerinde hemen teknik ekibimizi yolluyoruz. Dolayısı ile bize her zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  Sadece alttaki numarayı  tıklayarak bize ulaşın

 

 

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp'ten Ulaşın!