Üsküdar Vaillant Servisi Telif

Ferroli Kombi Peteklerin Altını Isıtmıyor

Ferroli Kombi Peteklerin Altını Isıtmıyor ; Genellikle kombi kullanıcılarından duyduğumuz sorunlardan bir tanesi de Ferroli peteklerin altı ısınmıyordur. Çoğunlukla bu sorunu her tüketicimiz yaşamaktadır. İsterseniz sizlere Ferroli peteklerin altı neden ısınmıyor bunun yanıtını sunalım. Sizlere sunacağımız bilgiler sayesinde bu konuda bilinçli olabilir hatta aklınıza takılan soruların yanıtlarına da ulaşabilirsiniz.

Ferroli kaloriferlerin yarısı ısınmıyor videosunu izlemek sizlere bu konuda bilgi almada yardımcı olacaktır.

 

Öncelikle petekler sağdan sola doğrumu ısınıyor ya da yukarıdan aşağıya doğrumu ısınıyor bunu kontrol ediniz. Eğer petekler sağdan sola doğru ısı veriyor ise peteklerin içinde hava oluşumu meydana gelmiştir. Ferroli Kombi Peteklerin Altını Isıtmıyor durumu bu şekilde ise peteklerin havasının alınması gerekiyordur. Peteklerin yanında bulunan hava alma müşüründen düz tornavida ile veya hava alma anahtarı ile peteklerin havasını alınız. Yukarıdan aşağıya doğru ısınmıyor ise peteklerin çalışma sistemi bu şekilde olmaktadır. Sizlere bu sorun tesisattan dolayı olduğunu söyleyen kişilere inanmayın. Bu kişilerin amaçları sadece para kazanmaktır. Ferroli Peteklerin çalışma sistemi bu şekilde olduğu için sizlere birçok sebep söyleyebilirler. Bu konu hakkında da bilginizin olmasını isteriz. Üst taraf ve alt taraf arasında ki sıcaklık farkının 20 derece olması gerekmektedir. Üst ve alt tarafının ısı derecesi aynı olsaydı petekler sadece kendisini ısıtır ve daireye ısı vermezdi yani hava akışı sağlamazdı.

peteklerin-alti-soguk

kaloriferlerin altinda isi olmuyor

Ferroli Kombi Peteklerin Altını Isıtmıyor durumu hakkındaki bilgileri sizlere sunduk.  Petekler sağdan sola ısınmıyor yani hava yapmış ise ve havasını nasıl alacağını bilemiyorsanız servisimizi arayabilirsiniz. Ferroli Teknik Servisi‘ni her zaman arayarak yardım isteyebilirsiniz. Sizlere yılın her gününde ve saatinde yardımcı olacağız. Teknik servisimiz kombi kullanıcılarının bu sorununda yanlarında olacaktır. Bu nedenle de bu gibi durumlarda Ferroli Servisi ile görüşmelisiniz.

 

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang