Üsküdar Vaillant Servisi Telif

Kolorifeler Altının Isınmama Sebepleri

Ferroli Kaloriferlerin Yarısı Isınmıyor ; Isınmamıza kombi aracılığı ile yardımcı olan peteklerimiz bazı durumlarda beklenmedik sorunlar yaşattırabilir ve istediğimiz sonuçları alamayabiliriz. Bu durum genelde Ferroli peteklerin bir kısmı ısınmıyor olarak karşımıza çıkmaktadır. Ferroli kaloriferlerin altının ısınmaması arızasını kış aylarında bazı tüketicilerimizden duymaktayız. Bu nedenle de sizleri bu konuda bilgilendirerek yardımcı olabilmek amacı ile Ferroli Servis olarak bu sayfamızı oluşturmaktayız.

Ferroli peteklerin altının ısınmaması videosunu da bilgi amaçlı izleyebilirsiniz.

Ferroli Kaloriferlerin Yarısı Isınmıyor durumunda kaloriferlerin bir kısmında ısının olup bir kısmında ısının olmaması durumunda önemli olan hangi kısmında ısının sağlanamadığıdır. Çünkü bu durumda sorun değişebilmektedir. Mesela peteklerin sağ kısmından sol kısmına doğru ısıtma yapmaması hava olmasının sebebidir. Petekte hava olduğunda bu sorun yaşanabilir. Bu nedenle de peteklerinizin bu şekilde ısıttığı durumlarda havasını alarak soruna çözüm bulabilirsiniz. Ferroli Petek havasını almak için peteğin yan kısmında bulunan hava alma müşürünü açmalısınız. Bu bölümden su gelene kadar kapatmayın. Altına kap tutarsanız su da yere akmamış olur. Su geldiği an havası alınmış demektir. Bu şekilde ısı sağlayan peteklerinizin havasını alırsanız sorun çözümlenmiş olur. Petekleriniz eğer bu şekilde ısıtma sağlamıyor genelde üst kısımlarında ısı oluyor ve alt kısımları üst kısımlara göre daha soğuk oluyor ise bu durum Ferroli kombinin ve peteklerin normal çalıştığını gösterir. Yani peteklerin de diğer elektronik cihazlar gibi çalışma sistemi bulunur ve bu şekilde ısıtma durumları petekler için normaldir. Üst kısımlar ile alt kısımlar arasındaki ısı farkı ise 20 derece olmaktadır. Peteklerin üst ve alt kısımlarının aynı sıcaklıkta olduğu düşünülür ise petekler sadece kendini ısıtır. Bu anlamda ortamda hava akışı sağlanmaz. Bu durum düşünülerek de bu şekilde üretim sağlanmıştır.

koloriferler-altinin-isinmamasi

Ferroli Kaloriferlerin Yarısı Isınmıyor konusu ile alakalı sormak istedikleriniz var ise ya da daha fazla bilgi almak istiyorum diyorsanız bizlere çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz. Bilgili aynı zamanda bu konuya hakim olan personellerimiz sizleri bilgilendirecek sorularınızı da tatmin olabileceğiniz şekilde yanıtlayacaktır. Bu durumda Ferroli Servisi numarasını aramalısınız.

 

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang