Üsküdar Vaillant Servisi Telif

Ferroli Domiproject Arıza Kodları

Ferroli Domiproject Arıza Kodları ile alakalı bilmek istedikleriniz sayfamızdadır.

Ferroli Domiproject Arıza Kodları konusunda yaşadığınız sorunlar ile alakalı bilgiler almak adına yazımızı incelemelisiniz.

Domiproject A01 Arıza Kodu: Brülörün ateşleme yapmadığını gösteren hata kodudur. Bu durumda gaz yokluğu yaşanıyor da denilebilir. Gaz vanalarına bakmalısınız. Cihaz bacalı ise havanın bacadan tahliye edildiğinden emin olmak gerekir. Elektrot kablo tesisatında sorun olabilir. Yanlış konumlandırma ya da herhangi bir tortu içeriyor olabilir. Bu duruma servis müdahale etmelidir. Bunun yanı sıra gaz valfi arızalı olabilir. Ateşleme gücünün yüksek olması da yine bu sorunun yaşanmasına sebeptir. Son olarak gaz valfi kablo bağlantılarında kopma da söz konusu olabilir. Bu sorunu yaşadığınızda direk olarak Domiproject Kombi Servisi ile görüşmelisiniz.

A02 Arıza Kodu: Brülör kapalı durumda iken sinyalin varken alevin de var olduğunu gösteren hata kodudur. Yani bu durum bir nevi elektrot ya da elektronik kart arızası olabilir. Bunun için Domiproject Servisi’ni aramalısınız.

domiproject-hata-kodlari

domiproject ariza kodlari

A03 Arıza Kodu: Aşırı sıcaklık korumasının devreye girdiğini gösteren hata kodudur. Bu durumda ısıtma sensöründe sorun olabilir. Ayrıca sistemde devir daimin söz konusu olmadığını gösterir. Yani bu durumda kullanıcı olarak cihaza müdahale etmek yerine Ferroli Kombi Servisi’ni aramalısınız.

F04 Arıza Kodu: Kart parametresinde sorun olduğunu gösteren hata kodudur bu durumda kart parametre ayarı gerekebilir bu nedenle de Domiproject Servisi ile görüşmelisiniz.

F05 Arıza Kodu: Kart parametre ayarları yanlış olabilir ya da fan arızası söz konusu olabilir. Bu durumda önce kart parametre ayarlarına bakılmalı sonrasında kablolarda kopukluk var mı diye bakılmalıdır. Herhangi bir sorun olmadığı durumda ise fan ya da elektronik kart arızası söz konusu olabilir. Parça tamir ya da değişimi gerekeceği için de Domiproject Servisi’ni aramanız gerekmektedir.

A06 Arıza Kodu: Ateşleme sonrası alev yetersizliği anlamını taşıyan hata kodudur. Gaz sisteminin basıncı düşük olabilir. Brülör basınç kalibrasyonu minimum durumda olabilir. Bu durumda kullanıcı olarak Ferroli Servis’ini aramalısınız.

F07 Arıza Kodu: Kart parametre arızası anlamını taşıyan hata kodudur. Bu durumda kart parametresi yanlış ayarlanmış diyebiliriz. Servis müdahalesi gerekir. Bu nedenle de Domiproject Kombi Servisi’ni aramanız gerekmektedir.

Ferroli Domiproject Arıza Kodları konusundaki bilgilerimiz devam etmektedir.

A09 Arıza Kodu: Gaz valfi problemi anlamını taşıyan hata kodudur. Bu durumda kablolarda kopukluk olabilir ya da gaz valfinde sorun olabilir. Ferroli Domiproject Kombi Servisi’nden yardım almalısınız.

F10 Arıza Kodu: Çıkış sensör 1 arızası demektir. Bu durumda sensörde sorun var, kablo tesisatında kısa devre söz konusu ya da kablolarında kopma meydana gelmiş diyebiliriz. Sensör değişimi gerekeceği için Ferroli Domiproject Servisi’ni aramalısınız.

F11 Arıza Kodu: Sıcak su sensöründe sorun olduğunu bildiren hata kodudur. Bu durumda yine sensör arızalı, kablo tesisatında kısa devre var ya da kablolarda kopukluk var diyebiliriz. Yani yine sensör (sıcak su) değişimi gerekeceği için Domiproject Servisi’ni aramanız gerekmektedir.

F14 Arıza Kodu: Çıkış sensör 2 arızası anlamındadır. Bu durumda cihazın sensör değişimi gerekebilir. Yalnız işlemi Domiproject Kombi Servisi’ni arayarak yaptırmalısınız.

A16 Arıza Kodu: Gaz valfi çalışmasında anormallik durumunun söz konusu olduğu hata kodudur. Bu durumda gaz valfinin değişimi gerekebilir ya da kablolarda kopukluk da söz konusu olabilir. Servis müdahalesi gerekmektedir.

F20 Arıza Kodu: Yanma kontrol sorunu demektir. Böyle bir durumda fan arızalı olabilir, baca tıkalı ya da ebatları yanlış olabilir veya diyafram yanlış olabilir. Bu durumda fan, fan kablo bağlantıları ve diyafram kontrol edilmeli sorun neyden kaynaklı ise çözümlenmelidir. Yalnız kullanıcı olarak sizlerin Ferroli Teknik Servisi’nden yardım almanız gerekmektedir.

A21 Arıza Kodu: Yanma durumunun uygunsuz olduğunu belirten hata kodudur. Son 10 dakika içerisinde eğer 6 defa F20 Arızası yaşandı ise bu sorun meydana gelir. F20 arızasındaki çözümler sağlanmalıdır.

A23-A24 Arıza Kodu: Kart parametresinde sorun olduğunu bildiren hata kodudur. Bu durumda kart parametresi yanlış ayarlanmış diyebiliriz. Servis müdahalesi gerekeceği için de Domiproject Kombi Servisi’ni aramalısınız.

F24 Arıza Kodu: Besleme geriliminin 180 V dan daha az olduğunu yani cihaza gelen voltajın düşük olduğunu gösteren hata kodudur. Bu durumda elektrik sistemi kontrol edilmeli sorun yok ise Domiproject Servisi’nden yardım istenmelidir. Ayrıca regülatör cihazını kullanarak da bu soruna çözüm bulabilirsiniz.

F35 Arıza Kodu: Şebeke frekansının normal olmadığını belirten hata kodudur. Bu durum da yine elektrikseldir. Yani önce elektrikçi sonra çözüm için Ferroli Kombi Teknik Servisi ile görüşmelisiniz.

Domiproject F37 Arıza Kodu: Kombideki su basıncının düşük durumda olduğunu gösteren hata kodudur. Bu durumda sisteme su doldurmanız gerekmektedir. Yani kombi basıncını yükseltmeli 1,5 bara getirmelisiniz. İşlem sonrası kombi düzelecektir.

F39 Arıza Kodu: Harici sensör arızası anlamını taşıyan hata kodudur. Bu durum parça değişimi gerektirebilir. Bu nedenle de cihaza müdahale etmeden direk olarak Domiproject Kombi Servisi’ni aramalısınız.

A41 Arıza Kodu: Sensör konumlandırma hatası olduğunu gösteren arıza kodudur. Bu durumda çıkış sensörünün ya da sıcak su sensörünün boru ile bağlantısı kesilmiş demektir. Sensörler kontrol edilmeli düzgün çalıştığından emin olunmalıdır. Fakat buna Domiproject Servisi müdahale etmelidir.

F42 Arıza Kodu: Isıtma sensöründe sorun olduğunu gösteren hata kodudur. Bu durumda sensör değişimi gerekebilir servisi aramalısınız.

F43 Arıza Kodu: Eşanjör korumasının devreye girdiğini gösteren hata kodudur. Bu durumda sistemde devir daim durumu söz konusu değildir. Yani pompanın kontrol edilmesinde fayda vardır. Ayrıca sistemde hava da oluşmuş olabilir Domiproject Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

F50 Arıza Kodu: Gaz valfi sorunu demektir. Bu durumda kablo tesisatına bakılmalı sorun görülmez ise gaz valfi değişmelidir. Yani işlem için Ferroli Servisi’ni aramalısınız.

A51 Arıza Kodu: Cihazın uygunsuz yanma durumunu anlatan hata kodudur. Bu durumda bacada tıkanıklık söz konusu olabilir. Baca kontrol edilmelidir. Bu şekilde cihaz da kullanılmamalıdır.

Ferroli Domiproject Arıza Kodları arasında anlamadığınız olursa bilgi için bizi arayabilirsiniz.

 

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang