Üsküdar Vaillant Servisi Telif

Ferroli Domicompact Arıza Kodları

Ferroli Domicompact Arıza Kodları konusunda bilmek istediklerinizi sizler için bu sayfamızda hazırlayarak sunduk.

Ferroli Domicompact Arıza Kodları ile alakalı bilmek istedikleriniz için sayfamızı incelemenizi önermekteyiz.

Yeşil ve sarı ışık kapalı, kırmızı ışık açık durumda ise; Bu durumda brülör ateşleme yapmıyor demektir. Cihaza gaz girişi var mıdır diye kontrol etmelisiniz. Ateşleme mekanizmasında sorun varsa, elektrotlar arızalıysa ya da gaz valfinde sorun varsa bu sorun yaşanmaktadır. Ya da ateşleme seviyesi düşük durumda da olabilir. Cihaza müdahale etmeden direk olarak Domicompact Kombi Servisi ile görüşmelisiniz.

domicompact-hata-kodlari

domicompact ariza kodlari

Yeşil ve sarı ışık kapalı, kırmızı ışık flashda ise; Emniyet termostatının devreyi kapatmış olduğunu belirtir. Bu durumda ısıtma sensöründe sorun olabilir. Sistem hava yapmış durumda olabilir ya da devir daim sağlayan pompa bloke durumda olabilir. Kullanıcı olarak yapabileceğiniz hiçbir işlem yoktur ve direk olarak Domicompact Servisi’ni aramalısınız.

Yeşil ışık açık, sarı ve kırmızı ışık kapalı ise; Kombinin kapalı durumda olmasına rağmen alev sinyalinin mevcut olduğunu gösterir. Bu durumda elektronik kartta ya da elektrotlarda sorun vardır. Yani Ferroli Domicompact Servisi’ni aramanız gerekmektedir.

Yeşil ışık flashda sarı ve kırmızı ışık kapalı ise; Ya emniyet termostatı ya da prosestat kontaklarının açık olduğunu gösteren hata kodudur. Kablolarda kopukluk olabilir, baca yerinden çıkmış olabilir, hava akışı yetersiz olabilir, prosestat arızalı olabilir ya da sensörlerde sorun olabilir. Yani sizlerin bu durumda yapabileceği bir işlem yoktur Ferroli Kombi Servisi ile görüşmelisiniz.

Yeşil ışık kapalı sarı flashda kırmızı ışık kapalı ise; Domicompact kombide tesisat su basıncının düşük durumda olduğunu gösteren hata kodudur. Bu durumda kombi içindeki su yetersiz olduğundan kombiye su basmalısınız. Kombiye altında yer alan dolum vanası ile 1,5 bara kadar su basar sonra cihazı resetlerseniz cihaz düzelecektir.

Yeşil ışık kapalı, sarı ve kırmızı ışık flashda ise; Kalorifer sensöründe sorun olduğunu bildiren hata kodudur. Bu ata kodu ekranda belirdiğinde kablolar kopmuş, cihaz kısa devre yapmış ya da sensörde sorun olabilir diyebiliriz. Kalorifer sensörü arızalı olduğundan kaloriferleriniz de ısınmaz. Çözüm için de Ferroli Domicompact Kombi Servisi ile görüşmelisiniz.

Yeşil ve sarı ışık flashda kırmızı ışık kapalı ise; Ekran bu hata kodu belirdi ise sıcak su alamazsınız. Bunun sebebi sıcak su sensöründe sorun olduğudur. Yine aynı şekilde sensör arızalı olabilir, kablolar kısa devre yapmış olabilir ya da kopma durumu söz konusu olabilir. sorunun çözüme ulaşması adına Ferroli Servisi’ni aramalısınız.

Ferroli Domicompact Arıza Kodları konusunda yine de sorularınız olur ise bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

 

 

 

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang