Üsküdar Vaillant Servisi Telif

Ferroli Domicompact D Arıza Kodları

Ferroli Domicompact D Arıza Kodları ile alakalı aradığınız bilgilerin tamamı sayfamızda yer almaktadır.

Ferroli Domicompact D Arıza Kodları ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak adına sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Domicompact D F1 Arıza Kodu: Brülörün ateşlemediğini gösteren arıza kodudur. Cihaza gaz girişinde sorun olabilir. Gaz vanasında problem olabilir. Cihazın ateşleme şiddeti düşük olabilir ya da iyonizasyon sorunu olabilir. Bu durumda cihaza müdahale etmemelisiniz. Yani Domicompact D Servisi’ni aramalısınız.

domicompact-d-hata-kodlari

domicompact d ariza kodlari

F2 Arıza Kodu: Brülör yanmıyorken alevin var olduğunu gösteren hata kodudur. Yani bu durumda alevleme ledi yanar. Elektronik kart arızası olabilir ya da takılı kalmış durumda olabilir. Bu sorunun çözümlenmesi adına da direk olarak Ferroli Domicompact D Kombi Servisi’ni aramalısınız.

F3 Arıza Kodu: Emniyet termostatının açık konumda olduğunu gösteren hata kodudur. Bu durumda ısıtma sensörü arızalı olabilir, tesisatta hava olabilir ya da tesisatta su sirkülasyonu söz konusu olmayabilir. Böyle bir durumda sorundan kurtulmak amacı ile Domicompact D Servisi ile görüşmelisiniz.

F5 Arıza Kodu: Duman termostatı devreye fakat kazanın çalışmadığını gösteren hata kodudur. Bu durumda termostat kontakları açık durumda olabilir, kablolarında kopukluk söz konusu olabilir ya da baca yerine düzgün şekilde oturtulmamış yani tıkanmış olabilir. Her durumda Ferroli Kombi Servisi müdahalesi gerekmektedir.

F7 Arıza Kodu: Gidiş sensöründe sorun olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda ntc arızalı olabilir, kısa devre söz konusu olabilir ya da bağlantı kablolarında kopma olabilir. Her durumda Domicompact D Servisi ile görüşmelisiniz.

F9 Arıza Kodu: Kullanım suyu sensöründe problem olduğunu gösteren hata kodudur. Bu durumda sensör arızası olabilir, cihaz kısa devre yapmış olabilir ya da kablolarda kopukluk olabilir. Yapılması gereken ise Ferroli Servisi ile görüşmektir.

Domicompact D F37 Arıza Kodu: Cihazın tesisatındaki suyun bittiğini gösteren hata kodudur. Kullanıcı olarak cihaza su basmalısınız. Su basma işleminden sonra cihazı resetleyerek sorunu çözümleyebilirsiniz.

Ferroli Domicompact D Arıza Kodları konusunda anlamadığınız her durum için bizleri arayabilirsiniz.

 

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang